39 Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy w Golubiu-Dobrzyniu « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

39 Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy w Golubiu-Dobrzyniu

order baclofen now and get free pills!!! [img] baclofen (synonyms: lioresal) baclofen buy cheep i need

W dniach 14-16 listopada 2014 r. w Golubiu-Dobrzyniu odbył się 39 Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy. Województwo podkarpackie reprezentowały trzy osoby – Grzegorz Płaza uczeń klasy II Zespołu Szkół Leśnych w Lesku oraz dwóch uczniów z I Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie. Przesłuchania konkursowe odbywały się w sali rycerskiej golubskiego zamku.

Po pierwszym dniu przesłuchań Grzegorz zajął wysokie szóste miejsce. Nie wszedł wprawdzie do finału, ale zdobył uznanie wśród członków jury i publiczności. Zwrócono uwagę na jego talent, dobrą dykcję oraz umiejętność pięknego opowiadania bieszczadzkich legend. Grzegorz zaprezentował opracowany tekst z lekkością i właściwą dozą ekspresji. Do finałowej piątki brakowało naprawdę niewiele.

Poziom konkursu był bardzo wysoki i niezwykle wyrównany, co potwierdził przewodniczący jury prof. Władysław Sawrycki z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Podczas konkursu panowała miła atmosfera, co było wspólną zasługą organizatorów i uczestników. Przygotowane atrakcje- wycieczka do Grudziądza i koncert piosenek Szymona Zychowicza, artysty krakowskiego kabaretu Piwnica Pod Baranami, dostarczyły uczestnikom niezapomnianych wrażeń.

Ucznia do konkursu przygotowała polonistka Technikum Leśnego w Lesku Beata oct 21, 2014 – buy cheap baclofen online – no prescription! free shipping. join: 01.jan. 1970. posts: 0. occupation: dieser user wird eingesetzt um bei. Brajewska.

canada levitra, buy levitra online – online pill shop, lowest prices!! save money

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress