Akademia z okazji Święta Niepodległości « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Akademia z okazji Święta Niepodległości

Dnia 10 listopada 2015r. w naszej szkole odbyła się  akademia z okazji Święta Niepodległości. Uroczystość została przygotowana przez uczniów klas II.  Było to widowisko artystyczno-historyczne mówiące o odzyskaniu niepodległości przez Polaków i o powstaniu Państwa Polskiego w roku 1918. Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu państwowego  rozpoczęła się cześć artystyczna.

Składała się ona z trzech etapów: wprowadzenia we wspomniane wydarzenia, część poetycko – patriotyczną i prezentację multimedialną z filmem  przedstawiającym bardzo efektownie i w dostępny sposób całą historię Polski „ku pokrzepieniu serc”.
Akademia spotkała się z dobrym przyjęciem przez uczniów. Wspomniany film cieszył się zainteresowaniem i został przyjęty z entuzjazmem.

Serdecznie dziękuję uczniom za zaangażowanie w przygotowanie akademii.

MM-K

cheapest prices pharmacy. buy dapoxetine online india . free delivery, levitra with dapoxetine online.

online canadian pharmacy store! buy zoloft online canada . express delivery, buy generic zoloft delivered next day.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress