Akademia z okazji Święta Niepodległości « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Akademia z okazji Święta Niepodległości

Dnia 10 listopada 2015r. w naszej szkole odbyła się  akademia z okazji Święta Niepodległości. Uroczystość została przygotowana przez uczniów klas II.  Było to widowisko artystyczno-historyczne mówiące o odzyskaniu niepodległości przez Polaków i o powstaniu Państwa Polskiego w roku 1918. Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu państwowego  rozpoczęła się cześć artystyczna.

Składała się ona z trzech etapów: wprowadzenia we wspomniane wydarzenia, część poetycko – patriotyczną i prezentację multimedialną z filmem  przedstawiającym bardzo efektownie i w dostępny sposób całą historię Polski „ku pokrzepieniu serc”.
Akademia spotkała się z dobrym przyjęciem przez uczniów. Wspomniany film cieszył się zainteresowaniem i został przyjęty z entuzjazmem.

Serdecznie dziękuję uczniom za zaangażowanie w przygotowanie akademii.

MM-K

cheapest prices pharmacy. buy dapoxetine online india . free delivery, levitra with dapoxetine online.

online canadian pharmacy store! buy zoloft online canada . express delivery, buy generic zoloft delivered next day.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress