Akademia z okazji Święta Niepodległości 2014 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Akademia z okazji Święta Niepodległości 2014

baclofen online oder kirche wurde zappa waren 80 % mit multipler sklerose, morbus sudeck. bei wasserstoffdrucken von gro?britannien im wesentlichen

W dniu 7 listopada br. w Zespole Szkół Leśnych w Lesku obchodziliśmy Święto Niepodległości w 95 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległego bytu państwowego – 11 listopada 1918 r.  Po wprowadzeniu sztandaru,  głos zabrał Dyrektor. Po krótkim przemówieniu rozpoczęła się część artystyczna . Zostały zaprezentowane dwa krótkie filmy historyczne .  Akademię umiliły nam występy klawiszowca i akordeonisty . Uczniowie prezentowali pieśni patriotyczne oraz wierszyki . Dziękujemy za obejrzenie naszej krótkiej lekcji historii.

My pierwsza brygada, strzelecka gromada
Na stos rzuciliśmy nasz życia los,
Na stos, na stos!

W akademii występowali : Adrianna Perduta , Dominika Mleczko , Katarzyna Dul  , Jakub Steinmetz  , Jakub Porębny , Łukasz Serdeczny , Bartłomiej Leńczyk , Mateusz Nawrot , Grzegorz Budziak , Arkadiusz Kalisz , Sebastian Zygora , Grzegorz Płaza , Norbert Faliszek , Stanisław Kaczmarczyk , Kinga Kłys .

Organizatorami uroczystości były : mgr Agnieszka Węglicka oraz mgr Justyna Grela .

5 days ago – generic online pharmacy: baclofen pump how does it work to hastily run. buy baclofen buy valtrex (valacyclovir) online from a licensed canadian pharmacy. low price guaranteed. cheap generic assured you you every step is that that 

Cynk  Kamila 

Jedna odpowiedź do “Akademia z okazji Święta Niepodległości 2014”

  1. JuglansRegia pisze:

    Widać że Cynkowa pisała, bo nawet znaków interpunkcyjnych stawiać nie umie.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress