Akcja Sprzątania Świata « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Akcja Sprzątania Świata

Tradycyjnie, jak co roku uczniowie Technikum Leśnego w Lesku wzięli udział w akcji „Sprzątanie Świata”. Naszymi działaniami objęte zostały w szczególności tereny przyległe do dróg przebiegających przez Nadleśnictwo Lesko, leśnictwa: Malinki i Gruszka. Głownym przesłaniem prowadzonej akcji jest uświadomienie Polaków o ich wpływie na środowisko oraz ilości wytwarzanych odpadów.

Wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy wzięli udział w przedsięwzięciu bardzo dziękujemy za działania na rzecz ochrony środowiska. ZAM…

pJ

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress