Aktywny weekend na zawodach sportowych w Cisnej « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Aktywny weekend na zawodach sportowych w Cisnej

W miniony weekend w miejscowości Cisna odbyły się dwie imprezy sportowe, w których nie zabrakło uczniów Zespołu Szkół Leśnych w Lesku. W sobotę 28.01. 2017r. odbył się III Bieg Narciarski „Tropem Wilka” organizowany przez Nadleśnictwo Cisna.  Naszą szkołę w tej dyscyplinie reprezentował Sebastian Bajorek z klasy III b, który na biegówkach dystans 10 km pokonał w 59 minut.

A w niedzielę odbywał się III Zimowy Maraton Bieszczadzki organizowany przez Gliwicka Fundację Bieg Rzeźnika. W tej imprezie zawodnicy rywalizowali na dwóch dystansach: 10km i 44km.

W biegu na 10 km udział wzięła Pani Marta Michalska, która ukończyła bieg  w czasie 1:13:42 oraz Sebastian Bajorek z czasem 0:58:39. W związku z tym, że Sebastian ukończył dwa biegi w ciągu dwóch dni otrzymał nagrodę za udział w tzw Małej Kombinacji Bieszczadzkiej.  SERDECZNIE GRATULUJEMY

W imprezie, w której bierze udział ok 1000 uczestników niezbędne jest zaangażowanie wolontariuszy. Wolontariusze mają za zadanie pomoc w organizacji biura zawodów, obsługę punktów kontrolnych i odżywczych a także pomoc na mecie. Przede wszystkim służą pomocą zawodnikom, wspierają ich i dopingują.

Swój wolny czas w ostatni weekend ferii poświęciło 19 uczniów naszej szkoły: Karolina Zgłębicka, Natalia Szczudlik, Wiktor Sikora, Dawid Bieleń, Bartek Wrzecionko, Michał Tatarski, Janek Gzowski, Kacper Gałek, Piotrek Bajorek, Mateusz Adamiak, Patryk Matuła, Paweł Sudoł, Paweł Mroczek, Olek Lisze, Łukasz Mikołajczyk, Dawid Pustułka, Krzysiek Chruściel, Sebastian Bajorek, Bartek Czerkawski.

Pogoda w Cisnej choć mroźna była piękna. Dotlenieni, z mnóstwem wrażeń i  pozytywnej energii, w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku wróciliśmy do Internatu aby od poniedziałku zacząć kolejny semestr nauki.

Zachęcamy wszystkich do udziału w zawodach i zaangażowania w wolontariat. Naprawdę warto pomagać,  kolejne zawody już w czerwcu.

SU

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Jedna odpowiedź do “Aktywny weekend na zawodach sportowych w Cisnej”

  1. Uczeń pisze:

    Dawid Bieryło i tak jest najlepszy. Proponuję aby na następne zawody on pojechał,bo ma chłopak talent i zapał.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress