Bieg – 100 lat odzyskania przez Polskę niepodległości « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Bieg – 100 lat odzyskania przez Polskę niepodległości

W dniu 25. maja 2018r. przy okazji Dni Leska odbył się Bieg Uliczny na dystansie 4,60 km oraz marsz Nordic Walking na dystansie 3,50 km. Zawody te zostały zorganizowane dla uczczenia Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Zawodnicy sportowym wysiłkiem oddali cześć ludziom, którzy poświęcili życie, abyśmy współcześnie cieszyli się wolnością.

Bieg oraz marsz został  zorganizowany przez Burmistrz Miasta i Gminy Lesko oraz Leskie Centrum Edukacji, Sportu i Promocji wzięło w nim udział 97 uczestników. Naszą szkołę w biegu na 4,6 km reprezentowali Pani Marta Michalska, która zajęła III miejsce w swojej kategorii wiekowej oraz Hubert Maślany z klasy II b, który zajął V miejsce w swojej kategorii wiekowej.