Brakarze z Leśnej « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Brakarze z Leśnej

W dniu 21 października dzięki gościnności RDLP Krosno uczniowie klas czwartych Technikum Leśnego w Lesku mieli możliwość uczestniczenia w regionalnym kursie brakarskim. Mistrz brakarstwa Pan Maciej Ziobro zapoznał uczniów z celem, zasadami i tajnikami tego kunsztu.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress