Brązowa Szkoła w rankingu Perspektywy 2021 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Brązowa Szkoła w rankingu Perspektywy 2021

Miło nam poinformować, że w tegorocznym rankingu Perspektywy Technika 2021 uzyskaliśmy znak jakości „Brązowa Szkoła”. Na Podkarpaciu uplasowaliśmy się na 23 miejscu. Czy jest to argument za wyborem Naszej Szkoły Technikum Leśnego w Lesku ? – TAK. Z tej okazji, szczególnie pozdrawiamy naszych obecnych uczniów i absolwentów. Dziękujemy wam wszystkim za chęci i zaangażowanie- zarówno tym celującym jak i tym, którzy zadowalają się „przeciętnymi wynikami” – zawsze macie jakieś inne ciekawe talenty. W naszej szkole jest miejsce dla każdego.

Wszyscy razem wpływamy na jakość nauczania, uzyskiwane wyniki i przyjazną atmosferę. Doceniamy wasze chęci i zaangażowanie a to wystarcza aby sukcesy przychodziły same. Wystarczy tylko chcieć a później to zrobić.

Podziękowania składamy również na ręce nauczycieli – za efektywną i wytrwałą pracę !!! Życzymy wielu sukcesów.

pJ

Ranking Perspektywy

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress