Budki dla jerzyków « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Budki dla jerzyków

Na prośbę Pana Piotra Kutiaka z Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Sanoka uczniowie naszej szkoły: Konrad Kędzior, Konrad Pacławski, Arkadiusz Smyk i Sebastian Wanat wykonali 15 budek dla jerzyków, które zostaną umieszczone w rejonie przedszkola nr 4  przy ul. Robotniczej w Sanoku. Jerzyki są ptakami pożądanymi na terenach osiedli mieszkaniowych, nie brudzą w pobliżu gniazd i odławiają komary, meszki i inne dokuczliwe owady.

buy in online dapoxetine online pill free shipping delaware buying dapoxetine shop overnight new hampshire avanafil-dapoxetine new zealand price

Jedna odpowiedź do “Budki dla jerzyków”

  1. nieznajoma pisze:

    W ktorej klasie jestescie chlopcy?

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress