Czytam w domu, dyskutuję zdalnie! « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Czytam w domu, dyskutuję zdalnie!

13.04.2021 odbyła się XI edycja Konkursu czytelniczego „Czytam, bo…lubię!”. Tym razem konkurs odbył się online. Laureatami zostali kolejno: 1 m-ce – Kamil Łaski, 2- Kasper Michalak i 3-Karol Gazda, wyróżnienia natomiast otrzymali : Szymon Krysa, Kacper Wojciechowski i Kacper Łoś. Konkurs w sieci był dla nas nowym, ale bardzo ciekawym doświadczeniem. Interesujące i różnorodne prezentacje prowokowały uczestników i organizatorów do frapujących rozmów o wartościach, postawach moralnych, historii, kosmosie, przestrzeni wirtualnej… Brawa dla wszystkich, którzy wzięli udział w czytelniczym wyzwaniu, bo i w tej konkurencji, niestety, „wirus” dokonał „spustoszeń”. A oto lista uczestników oraz prezentowane pozycje literackie:

L.p. Imię i nazwisko Klasa Tytuł Autor Uwagi- wyniki
1. Kasper Michalak 1 b Wszechświat w Twojej dłoni Christophe Galfard 2 m-ce
2. Karol Gazda 3 b Czasem warto zabić Peter Swanson 3 m-cenajciekawsza książka
3. Kamil Łaski 3 b Reverend Insanity Gu Zhen Ren 1 m-ce
4. Kacper Łoś 3 b Słowiańscy królowie Lechii. Polska starożytna Janusz Bieszk wyróżnienie
5. Kacper Wojciechowski 4 a Ślepnąc od świateł Jakub Żulczyk wyróżnienie
6. Szymon Krysa 4 b Dead Island Mark Morris wyróżnienie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress