Debata o bezpieczeństwie « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Debata o bezpieczeństwie

W dniu 10 marca 2015r. młodzież Technikum Leśnego uczestniczyła w debacie poświęconej bezpieczeństwu. Była to pierwsza taka debata zorganizowana przez Komendę Powiatową w Lesku. Na pytania młodzieży prócz Komendanta Powiatowego Policji w Lesku kom. Rolanda Szczepanika, odpowiadali również Burmistrz Miasta i Gminy Lesko Barbara Jankiewicz oraz wicestarosta powiatu leskiego Wiesław Kuzio.

online canadian pharmacy store! generic equivalent of zoloft . fastest shipping , where can you buy zoloft .

Młodzi ludzie z Leska oraz gmin Baligród, Olszanica i Polańczyk podczas debaty panelowej zadawali pytania dotyczące ich bezpieczeństwa. Zgłosili również kilka ciekawych pomysłów i propozycji, które ich zdaniem mogą wpłynąć na jego poprawę. Młodzież naszej szkoły zgłosiła postulat o wyznaczenie przejścia dla pieszych na ulicy Jana Pawła II. nov 25, 2014 – baclofen pill buy baclofen uk baclofen 20mg tab what is baclofen 10 mg cause bipolar onset of action for much does cost baclofen other 

Policjanci oraz samorządowcy obiecali uczestnikom debaty, że zgłoszone przez nich wnioski będą przedmiotem dalszych działań na rzecz poprawy lokalnego bezpieczeństwa.

 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress