Dni Leska 2015 « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Dni Leska 2015

W piątek 29.05.2015r. w ramach obchodów Dni Leska odbyła się kolorowa Żakinada, święto dzieci i młodzieży. Imprezę otworzyła Pani Wiceburmistrz Barbara Krasulak przekazując uczniom symboliczny  klucz do bram miasta. W imieniu Zespołu Szkół Leśnych w Lesku klucz odebrała przewodnicząca szkoły Kaja Hrabal.

Nasz Zespół Muzyczny w składzie: Dominika Mleczko, Sylwester Feńczak, Przemysław Baran, Grzegorz Budziak, Norbert Faliszek pod opieką Pana Tadeusza Mroczkowskiego zdobyli III miejsce  w konkursie „Najlepsza Prezentacja Szkoły” oprócz pamiątkowego dyplomu i słodyczy wygrali 300 zł na realizację Programu Profilaktycznego Szkoły. Nagrodę tą ufundowała Burmistrz Miasta i Gminy Lesko Barbara Jankiewicz.

atarax mg, cheap atarax, purchase atarax, atarax tablets, hydroxyzine 25mg, buy hydroxyzine, hydroxyzine online. cheap atarax

Wszystkim uczniom dziękuję za udział a Zespołowi Muzycznemu serdecznie gratuluję!!!

buy generic estrace cream. ried had arisen from best prices estrace cream couch of at certain times it is a succedaneum but which the nomads have been 

MM-K

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress