Dni Leska 2018 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Dni Leska 2018

Dnia 25 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach Dni Leska organizowanych przez Burmistrz Miasta i Gminy Lesko oraz Bieszczadzki Dom Kultury. Imprezę rozpoczął uroczysty korowód ulicami Leska, w którym uczestniczyli ucznowie leskich i sąsiednich szkół. Po kolorowym pochodzie i przywitaniu zgromadzonych przez Panią wiceburmistrz Barbarę Krasulak, na scenie wystąpił Zespół Sygnalistów Myśliwskich z naszej szkoły, w składzie: Jan Rawiak, Marcin Wasyliszyn, Dawid Pankiewicz, Adam Przybsz, Hubert Inglot, Dominik Józefczyk, Maciej Drążek, Jan Polaczek oraz Konrad Siemiątkowski.

Następnie  Pani wiceburmistrz uroczyście przekazała przedstawicielom szkół klucz do bram miasta. W imieniu naszej szkoły klucz odebrał Jan Polaczek. Oprócz rożnych atrakcji, na scenie można było podziwiać występy artystyczne uczniów poszczególnych szkół.

Dziękujemy bardzo Panu Tadeuszowi Mroczkowskiemu, który przygotował Zespół Sygnalistów Myśliwskich oraz Pani Beacie Chytła i Pani Aleksandrze Otta za zorganizowanie wyjścia i opiekę. Dziękujemy również uczniom klas pierwszych za wzorowe zachowanie i godne reprezentowanie szkoły. Podziękowania należą się także Michałowi Hop za sfotografowanie imprezy.

SU

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress