Druga edycja Szkolnego Konkursu Entomologicznego. « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Druga edycja Szkolnego Konkursu Entomologicznego.

23 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół Leśnych w Lesku odbyła się druga edycja Szkolnego Konkursu Entomologicznego. W konkursie rywalizowało ze sobą 12 uczniów, w dwóch kategoriach wiekowych: I – II klasa i III – IV klasa. Konkurs składał się z jednego etapu, w trakcie którego uczestnicy rozwiązywali pisemny zestaw 27 zadań.

Zadania obejmowały pytania testowe, pytania opisowe, rozpoznawanie gatunków owadów zamieszczonych na barwnych rycinach oraz rozpoznawanie 10 gatunków owadów umieszczonych na szpilkach entomologicznych.

Wszyscy uczestnicy Konkursu wykazali się dużą wiedzą i uzyskali wysokie wyniki.

buy fluoxetine online, fluoxetine 3a4 inhibitor, fluoxetine 3a4. que cuidados debo tener despues de tomar misoprostol generic ingredients price in india .

buy baclofen online, diazepam tramadol gabapentin baclofen 10mg, lioresal 10 mg memory dopamine receptors how much is provera pulls in south africa W kategorii I – II klasa trzy pierwsze miejsca zajęli uczniowie:

I miejsce – Norbert Faliszek

II miejsce – Grzegorz Płaza

III miejsce – Mateusz Nawrot i Paweł Słaby

W kategorii III – IV klasa zwyciężyli uczniowie:

I miejsce – Adam Droń

II miejsce – Weronika Wach

III miejsce – Daria Jadwisieńczak

Wszyscy uczniowie zostaną nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami, a Ci którzy uzyskali najwyższe wyniki otrzymają nagrody.

Wszystkim Uczestnikom serdecznie gratulujemy!

how can i order prednisone or another pill like it, deltasone 20 for sale, why is buy deltasone online in canada no prescription cheap, cheap prednisone no 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress