„Drzewko dla Sanoczan” « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

„Drzewko dla Sanoczan”

order baclofen without prescription. buy baclofen cheap .

8 maja w Sanoku odbyła się akcja „Drzewko dla Sanoczan”, w której uczestniczył Zespół Sygnalistów Myśliwskich „Tropem Wilka” działający w Zespole Szkół Leśnych w Lesku. Na ręce Pana Burmistrza Sanoka Wojciecha Blecharczyka zostały przekazane budki lęgowe dla ptaków, które zostaną powieszone na terenach zielonych miasta Sanoka. Sygnaliści dla urozmaicenia zagrali dla sanoczan w różnych częściach miasta. Warto podkreślić, że podczas tej akcji, zostało rozdane ponad 50 tysięcy sadzonek drzew, takich jak: jodła, brzoza, sosna czy świerk.

baclofen tn low price guarantee how do i get 10 mg baclofen a shop where you buy baclofen best buy baclofen online tn can baclofen be found n the 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress