Dyskoteka „Góra Grosza” « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Dyskoteka „Góra Grosza”

W dniu  17.10.2012 r w Internacie Zespołu Szkół Leśnych w Lesku odbyła się dyskoteka połączona z akcją charytatywna „Góra grosza”. Imprezę prowadził nasz szkolny kolega DJ. Manio. Wystartowaliśmy o godz. 19:00 i gdyby nie regulamin internatu skończylibyśmy nad ranem, lecz czas i wychowawcy pozwolili jedynie do 21:30. Swoją obecnością zaszczycili nas również koleżanki koledzy z innych szkół. No iii …. kropka.

canadian pharmacy no rx buy baclofen online cheap baclofen buy baclofen no prescription baclofen online without prescription australia fast buy

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress