Dyskoteka integracyjna w Internacie « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Dyskoteka integracyjna w Internacie

10 października 2013 roku w naszym internacie,  dzięki zaangażowaniu MRI odbyła się dyskoteka integracyjna. W imprezie wzięli udział nie tylko wychowankowie naszego internatu, ale również uczniowie z sąsiednich szkół.

Miłą niespodziankę sprawiła nam Pani Dyrektor, która przez chwilę uczestniczyła w naszej zabawie. Oprawę muzyczną zapewnił szkolny zespół, dzięki któremu wszyscy świetnie się bawili.

jan 28, 2011 – online pharmacy in belgium buy dapoxetine online, cheapest for sale dapoxetine online cheap, how to get dapoxetine in toronto

J.Gawlewicz

 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress