Dzień Drzewa w naszej Szkole « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Dzień Drzewa w naszej Szkole

W połowie października w Technikum Leśnym w Lesku obchodziliśmy Dzień Drzewa. W programie uroczystości znalazły się m.in.: prelekcja pracownika Nadleśnictwa Stuposiany Mariusza Nędzyńskiego, która bardzo spodobała się całej społeczności a nasz gość specjalny, po raz kolejny, proszony był o zaprezentowanie następnego filmu.

Bardzo ciekawie zaprezentował się nasz szkolny zespół sygnalistów myśliwskich, dając nam niewielką próbkę swoich ogromnych możliwości.

W tym roku nie zabrakło również Konkursu o Puchar Przechodni Dyrektora Zespołu Szkół Leśnych w Lesku i Prezesa Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół ZSL Lesko. Te jakże trudne 😉 zmagania z wiedzą przyrodniczą i konkursem niespodzianką zakończyły się zwycięstwem klasy IIIa. Kolejne miejsca zajęły odpowiednio IIa oraz Igia. Nagrody za pierwsze miejsce ufundowało Stowarzyszenie.

Najważniejszym punktem programu było sadzenie drzew, którego dokonali przedstawiciele wszystkich dziesięciu klas.

Dzień zakończyliśmy wspólnym grillem integracyjnym.

W obchodach Dnia Drzewa wzięli udział zaproszeni goście : Nadleśniczowie Nadleśnictwa Komańcza i Lesko: Piotr Łański i Zbigniew Pawłowski oraz Mariusz Nędzyński z Nadleśnictwa Stuposiany, którym dziękujemy za przybycie i uświetnienie naszego wydarzenia.

pj

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress