Dzień Drzewa w ZSL Lesko « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Dzień Drzewa w ZSL Lesko

09 października  2014 roku w Technikum Leśnym w Lesku odbyły się uroczystości z okazji Dnia Drzewa.  Do naszej szkoły przybyli uczniowie wraz z opiekunami  z gimnazjów w Bukowsku, Pobiedna i gimnazjum nr. 2 w Sanoku. Na uroczystość zostali także zaproszeni: rzecznik prasowy  Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie Pan Edward Marszałek, Nadleśniczy Nadleśnictwa Lesko Józef Kosiba, zastępca nadleśniczego Nadleśnictwa Baligród Teodor Furs oraz Leśniczy Marcin Scelina, a także Pan Piotr Kutiak z Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Sanoku.

Uroczystości rozpoczął Pan dyrektor Janusz Leszczyński, który poprosił o zabranie głosu  nowego Mistrza Mowy Polskiej Pana Edwarda Marszałka. W swojej wypowiedzi zachęcił nas do dbania o swój ojczysty język.

fill out on, delivery online uk what buy dapoxetine germany , budgets. naprosyn without prescription, online charge of shantou university. cheap meridia, order 

Następnie Pan Marcin Scelina przedstawił prezentacje ukazującą piękno przyrody nadleśnictwa Baligród. Swoje umiejętności zaprezentowali w krótkim koncercie sygnaliści z Technikum Leśnego w Lesku. W dalszej kolejności Przemysław Baran przedstawił nam techniki wabienia zwierzyny.

buy generic estrace 1 mg today for up to 58% off retail cost at your pharmacy with ps card.

Po akademii przedstawiciele  zaproszonych szkół wzięli  udział w konkursie wiedzy przyrodniczo leśnej który charakteryzował się wysokim poziomem umiejętności gimnazjalistów. Równocześnie zaproszeni uczniowie udali się na zwiedzanie terenu szkoły, internatu oraz  specjalnie dla nich przygotowanej wystawy przyrodniczej .

Po zakończeniu konkursu i zwiedzania wszyscy przeszli do ogrodu botanicznego, gdzie odbył się kulminacyjny moment uroczystości. Każde gimnazjum posadziło własne drzewo. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na ciepły poczęstunek w trakcie  którego zostały ogłoszone wyniki konkursu. Nagrody zwycięzcom wręczyli zaproszeni goście.

Matysek Elena
Marciniec Dariusz

purchase discount medication! prednisolone liquid price sell prednisolone online buy prednisolone 5mg uk. prednisolone children treat prednisolone cough. prednisolone in delivery,  buy dapoxetine online. official drugstore, dapoxetine cost india.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress