Dzień Drzewa w ZSL Lesko « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Dzień Drzewa w ZSL Lesko

10 października w Zespole Szkół Leśnych w Lesku odbył się Dzień Drzewa. Na tę uroczystość zostały zaproszone gimnazja z pobliskich miejscowości – Przysietnicy, Strachociny i Wołkowyi. Urozmaiceniem dla gimnazjalistów oprócz oprowadzania po szkole i internacie był również krótki koncert Zespołu Sygnalistów Myśliwskich, podczas którego zostały zaprezentowane poszczególne sygnały, ale również pokaz sztuki wabienia jelenia oraz kniazienie zająca.

Najważniejszym jednak wydarzeniem było sadzenie drzew w ogrodzie botanicznym należącym do naszej szkoły. Na koniec spotkania z gimnazjalistami zorganizowane zostało wspólne ognisko, podczas którego można było poznać nowych znajomych.

Kaja Hrabal

estrace – cream where to buy estrace cream face using depression women young generic estrace – cream 377 new orleans. estrace – cream 15gm walgreens price 

Nie mogło zabraknąć oczywiście konkursu „wiedzy o drzewie”, który wpisuje się co roku w organizowaną przez Technikum Leśne w Lesku uroczystość. Przedstawiciele gimnazjów wykazali się bardzo wysokim poziomem wiedzy z zakresu ekologi, ochrony środowiska a także tematyki leśnej.

womans health, buy generic estrace cream , buy estradiol 2mg tabs without prescription – bayofmanycoves.co.nz.

Na obchody Dnia Drzewa przybyli zaproszeni goście w osobach: N-czego Nadleśnictwa Lesko Józefa Kosiby, N-czego Nadleśnictwa Komańcza Piotra Łańskiego oraz specjalisty ds marketingu N-ctwa Lesko Piotra Filipczaka, który wygłosił prelekcję o drzewach w Bieszczadach oraz ich znaczenia dla naszego funkcjonowania.

pJ

online pharmacy fedex buy amoxil 250 mg pills online cheap. antibiotics. male enhancement, hypnotherapy, weight loss, we accept visa, mastercard, 

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress