Dzień Edukacji Narodowej 2018 « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Dzień Edukacji Narodowej 2018

W dniu 12.10.2018r. w Technikum Leśnym w Lesku odbyła się doniosła uroczystość Dnia Edukacji Narodowej połączona ze Ślubowaniem klas pierwszych. W uroczystości uczestniczyli: Zastępca Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie Pan Artur Królicki, Nadleśniczy Nadleśnictwa Lesko Pan Zbigniew Pawłowski. Szczególnymi gośćmi byli rodzice i członkowie rodzin klas pierwszych.

Na wstępie Pani Dyrektor Jadwiga Szylak przywitała zaproszonych gości i odczytała listy gratulacyjne skierowane do nauczycieli i uczniów przez organ prowadzący szkołę i organ samorządowy.

Pani Dyrektor złożyła życzenia wszystkim  nauczycielom i pracownikom szkoły. Szczególne życzenia skierowała do nauczycieli wyróżnionych okolicznościowymi nagrodami.

Następnie odbyło się uroczyste ślubowanie klas I, które przeprowadził przewodniczący SU- Gabriel Kozioł. Uczniowie wypowiedzieli  słowa przysięgi w obecności wszystkich zgromadzonych i pocztu sztandarowego.

Po części oficjalnej zaprezentowana została część artystyczna przygotowana przez uczniów klas czwartych i ich wychowawców R. Głuszko i A. Komorowskiego. Uczniowie jak co roku, słowem i piosenką podziękowali pedagogom za ich trudną pracę, wzruszyli, rozbawili i skłonili do refleksji. Podczas spotkania nie brakowało emocji, braw, salw śmiechu i tego, co chyba najważniejsze – wspólnej serdecznej zabawy.

                                                                                                                                 R.G

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress