Dzień Edukacji Narodowej 2021 « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Dzień Edukacji Narodowej 2021

14.10.2021r. w Dniu Edukacji Narodowej w obecności zaproszonych gości, nauczycieli,  rodziców oraz społeczności uczniowskiej, uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar Szkoły i tym samym oficjalnie stali się uczniami Technikum Leśnego w Lesku. Życzymy Wam wielu  sukcesów, nowych przyjaźni i wspaniałych chwil w Technikum Leśnym.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress