Dzień Kobiet 2019 « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Dzień Kobiet 2019

Miłym wydarzeniem w ZSL w Lesku był uroczyście obchodzony Dzień Kobiet. Aby umilić to święto wszystkim paniom i dziewczynom, Samorząd Uczniowski zorganizował krótką humorystyczną akademię oraz zadbał o to, by każda przedstawicielka płci pięknej poczuła się niezwykle – tak więc były życzenia, kwiaty i ciasto dla Pań oraz niespodzianka dla Dziewczyn.

Szczególne podziękowania należą się uczniom, którzy pod opieką p. A. Otta, zajęli się organizacją akademii tj.: Przewodniczącemu SU – Gabrielowi Kozioł, z-cy Przewodniczącego SU – Jakubowi Wojtanowskiemu. Dziękujemy również tym, którzy włączyli się w pomoc przy organizacji tego święta, a są to: p. Damian Stanisz oraz uczniowie: Konrad Gałka, Konrad Górski, Rafał Raczkowski, Jakub Mleczek, Bartosz Głuszyk, Karol Gazda, Gracjan Ochenduszko, Bartek Maślany.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress