Dzień Kobiet 2019 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku – Zapraszamy
Rekrutacja

Dzień Kobiet 2019

Miłym wydarzeniem w ZSL w Lesku był uroczyście obchodzony Dzień Kobiet. Aby umilić to święto wszystkim paniom i dziewczynom, Samorząd Uczniowski zorganizował krótką humorystyczną akademię oraz zadbał o to, by każda przedstawicielka płci pięknej poczuła się niezwykle – tak więc były życzenia, kwiaty i ciasto dla Pań oraz niespodzianka dla Dziewczyn.

Szczególne podziękowania należą się uczniom, którzy pod opieką p. A. Otta, zajęli się organizacją akademii tj.: Przewodniczącemu SU – Gabrielowi Kozioł, z-cy Przewodniczącego SU – Jakubowi Wojtanowskiemu. Dziękujemy również tym, którzy włączyli się w pomoc przy organizacji tego święta, a są to: p. Damian Stanisz oraz uczniowie: Konrad Gałka, Konrad Górski, Rafał Raczkowski, Jakub Mleczek, Bartosz Głuszyk, Karol Gazda, Gracjan Ochenduszko, Bartek Maślany.

Dodaj komentarz

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress