Dzień Kobiet « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Dzień Kobiet

„Kobiety, kobiety…. któż je zrozumie? Na pewno pojmie tylko ten co kochać je umie.” W dniu  08.03.2023r Samorząd Uczniowski z naszej szkoły zorganizował Dzień Kobiet. Każda z naszych pięknych Pań otrzymała tulipana wraz z małym słodkim upominkiem. Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego wszystkim Paniom z okazji tego wspaniałego święta.

Zobaczcie co działo się w Internacie

SU

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress