Dzień Leśnika « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Dzień Leśnika

12 czerwca 2013 roku w Zespole Szkół Leśnych w Lesku odbył się Dzień Leśnika. Obchody tego szczególnego dla nas dnia, rozpoczęliśmy apelem na sali gimnastycznej, po którym sekcja artystyczna zaprezentowała przygotowany kabaret pt. „Praktyki”.W przedstawieniu tym wzięli udział: Przemysław Baran, Maciej Atemborski, Patryk Pilek, Dawid Komonicki, Konrad Horodyski, Dawid Bogacz, Arkadiusz Smyk, Maciej Biela, Michał Drel, Bartosz Pietrucha, Krystian Sobota, Krystian Przykopiec i inni. Po kabarecie, zaproszony gość – Pan Maciej Szpiech – z zamiłowania fotograf, przedstawił nam swoje prace, które zawarte były w prezentacji pt. „Czysty las”.

Kolejnym punktem programu był „bieg leśnika” – każda klasa Technikum Leśnego w Lesku wystawiła trzyosobową reprezentację. Konkurencje były typowo leśne, od rozpoznawania próbek drewna, szyszek i nasion po łowiectwo i ochronę przyrody. Rywalizacja była zacięta, w końcu każda klasa chciała zaprezentować się jak najlepiej! W tym samym czasie na sali gimnastycznej były wyświetlane filmy o tematyce przyrodniczej.

Klasyfikacja generalna
I miejsce – IIIb

II miejsce – IIIa

III 6 dec 2011 … buy levitra uk from canadian pharmacy! best quality drugs! special prices, miejsce – IIa

IV miejsce – Ib

V miejsce – order generic baclofen pain reliever/muscle relaxant at our online pharmacy and save upto $30.91. save more on ordering more than 50 tablets with us. Ia

Wszystkim organizatorom estradiol over 6000 estradiol test cost buy estrace no prescription buy generic norethindrone ethinyl estradiol mail order estradiol estrace costco health  i osobom, które przyczyniły się do organizacji tego szczególnego dnia, serdecznie dziękujemy.

Kaja Hrabal

 

 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress