Egzamin na operatorów żurawi HDS. « Zespół Szkół Leśnych w Lesku – Zapraszamy
Rekrutacja

Egzamin na operatorów żurawi HDS.

Dnia 13.11.2018r. uczniowie klas IV po zakończeniu nieodpłatnego kursu przystąpili do egzaminu na operatorów żurawi HDS. Egzamin przeprowadzali inspektorzy Urzędu Dozoru Technicznego z Rzeszowa. Wcześniejsze przygotowanie do egzaminu prowadzone było przez instruktorów zajmujących się praktyczną nauką zawodu.

Zajęcia zakończyły się egzaminem teoretycznym oraz praktycznym. Część teoretyczna przyniosła uczniom wiele stresu, ponieważ test odbył się w formie ustnej. Część praktyczna została przeprowadzona na żurawiu OTL 54T w ZSL Lesko – „Zamiejscowa Katedra”.

Kursanci którzy zdali egzamin otrzymują zaświadczenie kwalifikacyjne potwierdzające umiejętności praktycznego wykonywania czynności oraz znajomości norm i przepisów prawnych w zakresie  kategorii IIŻ.

Wszystkim, którzy pozytywnie zdali egzamin gratulujemy i zachęcamy do wykorzystania nabytych umiejętności w Lasach Państwowych.

                                         Opracował Bartłomiej Dydyński

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress