Egzamin operatorów HDS « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Egzamin operatorów HDS

W kwietniu bieżącego roku czwartoklasiści Technikum Leśnego w Lesku mogli nareszcie podejść do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje z zakresu obsługi żurawi hydraulicznych kategorii IIŻ – żurawie przenośne i przewoźne. Całość kursu oraz egzaminu dla chętnych uczniów była  bezpłatna, współfinansowana przez ZSL Lesko i Nadleśnictwo Lesko.  Egzamin odbył się w obecności inspektorów UDT z Rzeszowa na terenie Zespołu Szkół Leśnych w Lesku.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress