Erasmus + Leśnicy z Leska w Irlandii « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Erasmus + Leśnicy z Leska w Irlandii

Lesko, Good evening ! Dzisiaj dzień pełen wrażeń. Z samego rana wyruszyliśmy prosto do rezerwatu ptaków – Eagles Flying Bird Reserve ,,Bird of Prey Show”, gdzie przeżyliśmy wiele wspaniałych chwil w obecności dzikich ptaków, takich jak orły, sowy, sokoły oraz sępy. Mieliśmy okazję obejrzeć pokaz sokolnictwa oraz dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o życiu drapieżnych ptaków. Pozwoliło nam to na dokonanie inwentaryzacji lęgowisk ptasich w naszym gospodarstwie leśnym.

Następnym punktem programu, było wyjście na górę Knocknarea w miejscu naszego pobytu w Strandhill. Widoki były niesamowite, a Irlandzka pogoda po raz kolejny nas nie zawiodła😊. Zostaliśmy zapoznani z formami ochrony przyrody w Irlandii, oraz sposobami rekultywacji zniszczeń powodowanych przez ruch turystyczny. So, greetings to all!

 

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress