Fauna Europy – 50 lat żubrów w Bieszczadach « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Fauna Europy – 50 lat żubrów w Bieszczadach

4 września 2013 roku w Urzędzie Miasta i Gminy Lesko, została otworzona Okręgowa Wystawa Filatelistyczna pt. „Fauna Europy – 50 lat żubrów w Bieszczadach”. Jest to jedna z imprez odbywających się z okazji Karpackiego Roku Żubra.

Jako, że nasza szkoła bierze czynny udział w wydarzeniach związanych z jubileuszem powrotu żubra w Bieszczady i tym razem Pani Dyrektor Jadwiga Szylak wraz z Zespołem Sygnalistów została zaproszona na tą uroczystość. Na otwarciu wystawy mieliśmy okazję posłuchać prelekcji prof. dr hab. Wandy Piaseckiej – Olech na temat populacji żubrów w Bieszczadach jak i w całym kraju.

 Wystawa będzie dostępna do 19 września 2013 r. od poniedziałku do piątku, w godzinach funkcjonowania urzędu miasta, czyli od 7:30 do 15:30.

alkoholismus dosierung benzos dr. reinout wiers baclofen cure adverse reaction of baclofen. depression and baclofen online rezeptfrei baclofen onmeda

best prices for all customers! dapoxetine cost india . instant shipping, buy cheap dapoxetine uk. Kaja Hrabal

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress