Finał Wojewódzki Licealiady w pływaniu « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Finał Wojewódzki Licealiady w pływaniu

W dniu 14.06.2022r. Paweł Weimer z III GIA wystartował w Finale Wojewódzkim w pływaniu stylem motylkowym na dystansie 50 metrów. Zawody odbyły się na Krytej Pływalni MOSiR w Dębicy. Paweł wystąpił w pierwszej serii i w niej był najszybszy, niestety czas 31,42 nie wystarczył na podium i ostatecznie Paweł zajął V miejsce. Jest to bardzo dobry wynik, dawno nie mieliśmy takiego sukcesu sportowego na szczeblu wojewódzkim.  Serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję na podium w przyszłym roku. 

Film ze startu, Paweł na  4 słupku

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress