Gala myśliwska Horyniec Zdrój « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Gala myśliwska Horyniec Zdrój

W dniu 17.09.2022r. odbyła się XIX Gala Myśliwska oraz VII Powiatowy Festiwal Tradycji i Kuchni Myśliwskiej, w której udział wzięli nasi sygnaliści. Mieliśmy zaszczyt uczestniczyć we Mszy Hubertowskiej w kościele zdrojowym pod wezwaniem bł. J. Strzemię w Horyńcu- Zdroju, oraz w części głównej Gali. Naszą szkołę reprezentowali sygnaliści w składzie: Dominik Andrach, Jakub Sawicki, Krystian Napora, Patryk Rycharski, Filip Grzebyk, Szymon Napora, Patryk Rakoczy, Jakub Olejnik, Michalina Czajkowska oraz Profesor Tadeusz Mroczkowski. Dziękujemy za zaproszenie.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress