Hello Lesko. How are you? Lovely! « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Hello Lesko. How are you? Lovely!

Weekend przywitał nas prawdziwą Irlandzką pogodą. Czas wolny postanowiliśmy przeznaczyć na zwiedzanie okolicznych atrakcji turystycznych. Mimo niesprzyjającej pogody w sobotę wyruszyliśmy na całodniową wycieczkę do Trip to Slive league and Malin beg, gdzie mieliśmy okazję zobaczyć urzekający widok z samego szczytu klifu.

Niedzielę zaś rozpoczęliśmy od mszy świętej w lokalnym kościele w Strandhill. Następnie udaliśmy się na popołudniową wycieczkę, aby zobaczyć Devils Chimney, Glencar Waterfall, Gleniff Horseshoe and Mulloughmore, tzn. obejrzeliśmy komin diabła, wodospad Glencar oraz malownicze wzgórza. Weekend spędziliśmy bardzo aktywnie i efektywnie 🙂 

 

Pozdrawiamy zza oceanu ❤ Szkoła leśna z Leska
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress