I Dzień wiosny 2014 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

I Dzień wiosny 2014

21 marca jest I Dniem Wiosny, ale my leśnicy obchodziliśmy to święto podwójnie, ponieważ tego dnia obywał się również Światowy Dzień Lasu. Uczciliśmy kalendarzową wiosnę hucznie. Cała szkoła zgromadziła się na Sali gimnastycznej, by obserwować zmagania klasowych drużyn podczas konkurencji przygotowanych przez Samorząd Uczniowski i Młodzieżową Radę Internatu.

Pierwszą atrakcją tego dnia była prezentacja o hobby, w której udział brali Krzysztof Orłowski i Jakub Porębny – którzy zapoznali nas z historią, zasadami i tajnikami wschodnich sztuk walki takich jak karate Kyokushin i ju-jitsu oraz Rafał Rzeszutek opowiadający o turystycznych imprezach na orientację. Kolejnym punktem programu były rozgrywki klasowe w konkurencjach tj. konkurs marzann, prezentacja maszyn leśnych, quiz, zagadnienia, dowcip, bieg w worku i pompki.

Tegorocznym fenomenem były niewątpliwie „maszyny leśne”. Konkurencja ta polegała na tym, by poszczególna klasa zaprezentowała wylosowane przez siebie auto nauczyciela jako maszynę leśną. Każde z wykonań przysparzało ogromną falę śmiechu.

Marzanny były zobrazowaniem wyobraźni każdej z klas. Warto w tym miejscu pochwalić klasę IVa, która pokazała nam żywą marzannę w rolę której weszła Sara Wołoszyn.

Po odbyciu wszystkich konkurencji, klasyfikacja wyglądała następująco:

I m-ce – united states the costco drug directory contains pricing details for prescription drugs, plus general information for a wide range of medications. fluoxetine purchase fucidin IVa (43 pkt.)

II order online at usa pharmacy! buy dapoxetine singapore . online drugstore, dapoxetine hydrochloride option equivalent. m-ce – IVb (42 pkt.)

III m-ce – cheapest prices pharmacy. cost of zoloft 100mg . cheapest rates, purchase zoloft . IIIa (35 pkt.)

IV m-ce – Ia

V m-ce – IIa

VI estrace online, buy estrace online, estrace and ivf, estrace cost , estrace 0.01 cream , buy cheap estradiol , buy estradiol valerate. m-ce – IIIb

VII m-ce – Ib

VIII m-ce – IIb

Zwycięzcom gratulujemy!

Kaja Hrabal

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress