II A i II B na spływie pontonowym po Sanie « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

II A i II B na spływie pontonowym po Sanie

W dniu 18 maja obie klasy drugie pod opieką wychowawców pani Marty Michalskiej, pana Piotra Janusza oraz pani pedagog Anety Biegi – Janiszewskiej udały się na swoją kolejną wycieczkę. Tym razem zdecydowaliśmy, że będzie to spływ pontonowy. Spływ zorganizowało biuro podróży Pawuk z Zagórza. Po przeszkoleniu przez instruktora z bezpieczeństwa nad wodą oraz nauki kierowania pontonem, pobraliśmy kamizelki oraz dobraliśmy się w grupy 7 i 5 osobowe po tym ruszyliśmy w 9 km przygodę na rzece San.

Było sporo emocji, szczególnie jak utknęło się na mieliźnie albo podczas bitwy wodnej (musimy przyznać, że i w tym aspekcie szkoła leśna okazała się the best).

Na koniec było ognisko, wszyscy cali i zadowoleni wróciliśmy do Leska.

Polecamy tą atrakcję, jeżeli zastanawiacie się nad Waszymi wycieczkami.

Nad organizacją spływu i bezpieczeństwem w jego trakcie czuwali instruktorzy i ratownik zespołu ZielonyPonton.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress