II miejsce w Mistrzostwach Polski Szkoł Leśnych w piłce nożnej halowej-Milicz 2017. « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

II miejsce w Mistrzostwach Polski Szkoł Leśnych w piłce nożnej halowej-Milicz 2017.

W dniach 10-12.03.2017r nasza drużyna brała udział w Mistrzostwach Polski Szkół Leśnych w piłce nożnej. Reprezentowaliśmy naszą szkołę w składzie: Blat Radosław, Buda Mateusz, Wasyliszyn Marcin, Pankiewicz Dawid, Bieryło Dawid, Nawrot Dawid, Przybysz Adam. Mecze grupowe odbyły się 11.03.2017r na halach w Miliczu i w Kraśnicach.

Nasz zespół walczył w fazie grupowej w Kraśnicach.

Po wygraniu wszystkich meczy w grupie, był czas na regenerację i mecze systemem pucharowym. W ćwierćfinale spotkaliśmy się z TL z Rogodzińca, mecz był zacięty lecz to nasz zespół po serii rzutów karnych okazał się być lepszy. Tego samego dnia nasi zawodnicy rozegrali jeszcze spotkanie półfinałowe z Zagnańskiem – 2:0. W wyniku powyższych rozgrywek po ciężkiej przeprawie doszliśmy do finału,bez straty punkta.

Finał odbył się na hali w Miliczu, był bardzo zacięty w regulaminowym czasie gry wynik (1:1) nie pozwolił na ostateczne rozstrzygnięcie i dalej
o zwycięstwie decydowała seria rzutów karnych. Niestety nie udało nam się wygrać,ale za to zyskaliśmy sympatię wszystkich kibiców dzięki dopingowi drużyn z innych szkół leśnych.

I miejsce: TL Milicz
II miejsce: ZSL Lesko
III miejsce: ZSL Goraj

zdjecia TL Milicz

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress