II Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej na PWSZ w Sanoku « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

II Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej na PWSZ w Sanoku

W dniu 3.01.2017 r. w hali sportowej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sanoku odbył się II Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej. Zespół Szkół Leśnych reprezentowali: Kinga Kłys, Karolina Zgłębicka, Grzegorz Płaza, Krzysztof Chruściel, Dawid Bieryło, Maciej Drążek, Jacek Kowal. Nasza drużyna  zajęła VII miejsce.

Puchar Rektora Uczelni zdobyła drużyna KU AZS PWSZ Sanok, II miejsce I LO w Sanoku i III miejsce II LO w Sanoku.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Jedna odpowiedź do “II Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej na PWSZ w Sanoku”

  1. Uczeń pisze:

    Armata ma takie serwy, że ludziom pląby wyrywa

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress