II sezon Ligi Internackiej w Piłce Nożnej Halowej 2013-2014 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

II sezon Ligi Internackiej w Piłce Nożnej Halowej 2013-2014

Od października 2013 do kwietnia 2014 roku w Internacie ZSL odbywały się rozgrywki w ramach II SEZONU INTERNACKIEJ LIGII w PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ. W szranki stanęło 6 drużyn, którym przewodzili kapitanowie:

  1. Kopczak D. ( Dybski R., Barszcz B., Rachwał M., Benewiat R.)
  2. Słaby P. (Buda M., Płaza G., Rzeszutek R. , Kochanowicz R.)
  3. Galanty A. ( Machnik D., Kożuszek R., Kędzior K.)
  4. Sura P. ( Jureczko M., Kasieczko P., Dobrowolski P.) –DRUŻYNA WYCOFAŁA SIĘ Z ROZGRYWEK PO 3 MECZACH
  5. best prices for all customers! walmart generic zoloft price . next day delivery, weight loss on generic zoloft .

  6. Wójcik S. (Dziedzic B., Bajor D., Przykopiec K., Włoch B.)
  7. licensed canadian pharmacy online offers generic doxycycline medication. buy doxycycline online from reliable canada pharmacy, credit cards accepted, 

  8. Gilewski P. (Dydek S., Stach M., Korżyk M., Komornicki D.).

Po pierwszych meczach na czoło tabeli wysunęły się drużyny Wójcika i Kopczaka, między którymi doszło do walki o prymat. Team Wójcika  pokonał zespół Kopczaka i rundę jesienną zakończył na pierwszym miejscu. W międzyczasie z rozgrywek wycofał się zespół Sury. Walkę na trzecim miejscu zakończyła drużyna Galantego.

W rundzie wiosennej do walki o trzecie miejsce włączyła się drużyna Gilewskiego, która pokonała zespół Galantego. Zaś w walce o pierwsze miejsce drużyna Kopczaka pokonała team Wójcika (13:12) i wydawało się, że o mistrzostwie decydować będą bramki, gdyż mało kto zakładał  inny wynik niż zwycięstwo Wójcika  w ostatnim meczu z zespołem Galantego.

A jednak, obie drużyny podzieliły się punktami (16:16). Efektem tego – mistrzostwo dla teamu Kopczaka, srebro dla Wójcika, a brąz dla Galantego, który rzutem na taśmę obronił trzecie miejsce.

reliable place to buy zoloft order zoloft for over night delivery zoloft cats side effects. buy zoloft buy zoloft south africa zoloft no prescription usa fedex shipping

I tak sezon 2013-2014 przeszedł do historii. Gratulacje dla zwycięzców, chwała zwyciężonym. Wszystkim dziękuję za udział.

24 kwietnia 2014 w Internacie ZSL odbyło się oficjalne zakończenie rozgrywek. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a drużyny z podium dodatkowo nagrody w postaci kubków. Zrobiono pamiątkowe zdjęcia.

W załączeniu tabele: rozgrywek i wyników

Robert Benewiat online canadian pharmacy store! buy dapoxetine paypal. fastest shipping, buy dapoxetine online.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress