II Turniej Szachowy o Mistrzostwo Internatu « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

II Turniej Szachowy o Mistrzostwo Internatu

W czwartek 20.02.2014r. tuż po kolacji w stołówce odbył się II Turniej Szachowy o Mistrzostwo Internatu Zespołu Szkół Leśnych. W zawodach wzięło udział 16 uczniów. Turniej został rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund po 10 minut na zawodnika. Rywalizacja była bardzo zacięta i często trwała do ostatnich minut.

Ostatecznie turniej wygrał Tomasz Borukało z klasy Ia wygrywając wszystkie 7 partii. II miejsce zajął Roger Guzik z klasy Ia, III miejsce Marek Glica z klasy IIIb.

Wszystkim uczniom gratuluję i zapraszam na baclofen mail order ! snorting baclofen 10 mg buy cheap canadian drugs – u.s. online pharmacy :: best place to buy baclofen online online drugs buyer kolejne zawody.

Zobacz wyniki końcowe zawodów

Marta Michalska-Konik

 

 

 

order online at usa pharmacy! weight gain and generic zoloft . cheapest rates , generic zoloft difference.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress