III miejsce Pawła Weimera w półfinale wojewódzkim w pływaniu « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

III miejsce Pawła Weimera w półfinale wojewódzkim w pływaniu

W dniu 27.04.2022r. odbył się w Krośnie Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w pływaniu. Zespół Szkół Leśnych reprezentował Paweł Weimer z klasy III GIA, który płynął na dystansie 50m stylem motylkowym. Paweł po emocjonującym finale ostatecznie zajął III miejsce, przepłynął swój dystans w czasie 00:31:31. Wielkie brawa dla Pawła- Gratulacje.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress