III Zaporowy Maraton Myczkowce-Solina-Orelec « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

III Zaporowy Maraton Myczkowce-Solina-Orelec

W dniach 17-18.09.2016r. po raz trzeci odbyła się impreza pod nazwą Zaporowy Maraton. Ok 300 zawodników z całej Polski przyjechało by rywalizować w Triathlonie  na dystansie 1/4 i 1/8 dystansu Ironman , w górskich biegach długodystansowych na 60 km (ultramaraton), 22 km (półmaraton) oraz w Nordic Walking na 10 km.

W tym roku po raz pierwszy w triathlonie wystartowała Pani Marta Michalska nauczyciel wychowania fizycznego z naszej szkoły pokonała dystans 1/8 IM ( 475m -pływanie, 22 km- rower, 5 km – bieg) w czasie 2godziny i 15minut zajęła, I miejsce w kategorii Leśników. Jak co roku tak i tym razem w zawodach Nordic Walking wystartował  Pan Edward Marszałek Rzecznik prasowy RDLP w Krośnie który dystans 10 km z kijami pokonał w 2 godziny. Serdecznie Gratulujemy kondycji.

My jako wolontariuszki: Kinga Kłys, Julia Dyląg z Panią Justyną Król obsługiwaliśmy punkty żywieniowe rozlokowane na trasach, pomagaliśmy zabezpieczać strategiczne skrzyżowania, pracowaliśmy w biurze zawodów.

Organizatorem imprezy była Bieszczadzka Fundacja Rozwoju Postaw Twórczych ORELEC GALA.

W organizację włączyły się również Lasy Państwowe: Nadleśnictwo Lesko i Ustrzyki Dolne. Wielki wkład organizacyjny był udziałem leśniczego Łukasza Dziubana, przewodnika, goprowca i absolwenta naszej szkoły.

Patronat honorowy sprawowała Grażyna Zagrobelna, Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie.

Wszystkich zapraszamy do udziału w zawodach oraz wolontariacie już za rok jest to dobrze zorganizowana impreza, w której można poznać wielu ciekawych ludzi oraz nabyć  cennego doświadczenia.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress