Inauguracja roku szkolnego 2017/2018 « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

Po raz kolejny historia zatoczyła koło. Skończyły się wakacje, a wraz z nimi odpoczynek na plażach czy wędrówki po szczytach górskich. Przed nami dziesięć miesięcy wytężonej pracy, którą rozpoczęliśmy dziś 4 września 2017 roku o godzinie 9.30. Pani Dyrektor Jadwiga Szylak przywitała wszystkich zebranych: Rodziców, Uczniów, Nauczycieli oraz zaproszonych Gości: Pana Artura Królickiego- Z-cę Dyrektora RDLP w Krośnie i Józefa Kosibę – Nadleśniczego Nadleśnictwa Lesko.

Następnie odczytała listy z życzeniami sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym dla Uczniów i Nauczycieli od Ministra Środowiska i Burmistrz Miasta i Gminy Lesko. Panowie Artur Królicki i Józef Kosiba życzyli również samych sukcesów w pracy i nauce oraz bardzo dobrej współpracy z Lasami Państwowymi. Pani Dyrektor Jadwiga Szylak podkreśliła, że rok szkolny to okres wzmożonego wysiłku, ale i czas realizacji swoich  zainteresowań i pasji oraz możliwość nawiązywania nowych znajomości i przyjaźni. Były to słowa skierowane w przede wszystkim do uczniów klas pierwszych, których Szkoła chce otoczyć szczególną opieką na progu nowego etapu ich życia.

Platon napisał, że „najważniejszy w każdym działaniu jest początek” – tak więc zaczynajmy ten rok szkolny 2017/2018, by osiągnąć cel, jakim dla wielu z nas będzie koniec roku szkolnego;).

 

                                                               Darz Bór

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

2 odpowiedzi na “Inauguracja roku szkolnego 2017/2018”

  1. Absolwent 2003 pisze:

    Synku,:-),ortografia kłania się.Życzę powodzenia w nadchodzącym roku szkolnym.

  2. tajemniczy_blondyn pisze:

    widać że nie zasłużyliście na kszesła w tym roku wyniki egzaminu nie za ciekawe a to niby muj rocznik był najgorszy
    Hahahahahahahahahahhaha

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress