Informacja dla uczniów klas I Internat « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Informacja dla uczniów klas I Internat

Zakwaterowanie uczniów do Internatu odbywać się będzie w dniu 31 sierpnia od godziny 14:30. W tym dniu nie wydawana będzie kolacja. Pełne wyżywienie będzie od 1 września. Uczniowie otrzymują kołdrę i poduszkę. Wymagane jest przywiezienie swojej pościeli. Uczniowie powinny zgłosić się z rodzicami lub opiekunami prawnymi w celu uzupełnienia dokumentacji koniecznej do zakwaterowania. Będzie możliwe również zakwaterowanie 1 września rano.

Natalia Zięba

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress