Informacja dla wychowanków Internatu « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Informacja dla wychowanków Internatu

Informujemy wszystkich uczniów, że Internat ZSL w Lesku będzie otwarty w poniedziałek 31.08.2020 r. od godz. 14:00. W dniu przyjęcia internat nie zapewnia kolacji. Podczas kwaterowania wszystkich wychowanków obowiązują procedury związane z Covid- 19. Uczniowie powinni być zaopatrzeni w maseczki, zachowywać odległości oraz zobowiązani są do dezynfekcji rąk.

Nowo przyjęci uczniowie klas I, chcący mieszkać w internacie, powinni zgłosić się z rodzicem/prawnym opiekunem celem wypełnienia dokumentacji (brak pełnoletności).
Istnieje możliwość pobrania podania do Internatu ze strony internetowej szkoły.
Podanie o przyjęcie do Internatu wypełniają także pozostali wychowankowie z klas II- IV.

Internat zapewnia poduszkę i kołdrę 140/200 natomiast należy przywieźć ze sobą pościel i prześcieradło.

podanie o przyjecie do internatu

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress