Informacja dla wychowanków Internatu « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Informacja dla wychowanków Internatu

Informujemy wszystkich uczniów, że Internat ZSL w Lesku będzie otwarty we wtorek 31.08.2021 r. od godz. 14:00. W dniu przyjęcia internat nie zapewnia kolacji. Podczas kwaterowania wszystkich wychowanków obowiązują procedury związane z Covid- 19. Nowo przyjęci uczniowie klas I, chcący mieszkać w internacie mają zapewnione w nim miejsce.

Powinni zgłosić się z rodzicem/prawnym opiekunem w dniu kwaterowania celem wypełnienia dokumentacji (brak pełnoletności). Dodatkowych informacji dotyczących pobytu młodzieży w internacie udzielą wychowawcy podczas kwaterowania.

Istnieje możliwość pobrania podania do Internatu ze strony internetowej szkoły. Podanie o przyjęcie do Internatu wypełniają także pozostali wychowankowie z klas II- IV.

Internat zapewnia poduszkę i kołdrę 140/200 natomiast należy przywieźć ze sobą pościel i prześcieradło.

 

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress