Integracja w terenie « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Integracja w terenie

W piękny jesienny poranek,  uczniowie klasy 1SPa i 1SPb wraz z opiekunami-  panią R.Głuszko, panią A. Węglicką oraz Panią A. Biega- Janiszewską uczestniczyli w bardzo ciekawej zabawie integracyjnej pod nazwą Team Building. Zabawa zorganizowana przez jedną z bieszczadzkich biur turystycznych miała miejsce w pięknie położonej miejscowości Zwierzyń.

Uczniowie podzieleni na 3 kilkunastoosobowe grupy mieli za zadanie wykonać zadania z zakresu historii i geografii, które doprowadzą do odnalezienia  ukrytego skarbu. Zacięta rywalizacja, wymagająca od uczestników zarówno spostrzegawczości, sprawności fizycznej, jak i umiejętności obsługi różnych urządzeń elektronicznych tj. odbiorników GPS, kompasu, mapy oraz radiotelefonów, stanowiła dla uczniów znakomitą rozrywkę oraz odskocznię od codziennych obowiązków uczniowskich.

Finałem zabawy było wspólne ognisko z pieczeniem kiełbaski, śpiewaniem piosenek oraz tańców.

Uczestnicy wycieczki zgodnie potwierdzili, że wycieczka była udana. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Wszyscy uczniowie wrócili w dobrych humorach i przekonaniem, że następną wycieczkę trzeba szybko zaplanować.

R.G

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress