Integracyjne ognisko w botaniku « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Integracyjne ognisko w botaniku

We wrześniu odbyło się ognisko integracyjne dla Wychowanków klas pierwszych. Chłopcy wyjątkowo sprawnie przygotowali ognisko i rozpalili ogień. Piekliśmy wspólnie kiełbaski, a w kuchni internackiej przygotowano nam herbatę i pyszną sałatkę, która wszystkim bardzo smakowała. W miłej atmosferze, przy wspólnych rozmowach i żartach zawiązały się pierwsze znajomości.

Opiekę nad Wychowankami podczas ogniska sprawowali Beata Chytła, Jadwiga Gawlewicz i Jan Stelmach.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress