Internacka Liga w Piłce Nożnej Halowej 2021-2022 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Internacka Liga w Piłce Nożnej Halowej 2021-2022

W ubiegłym tygodniu rozpoczęliśmy w Internacie ZSL w Lesku kolejny sezon Internackiej Ligi w Piłce Nożnej Halowej. W obecnych rozgrywkach wystartowały tylko 4 drużyny, gdyż poszczególne roczniki połączyły siły i zgłosiły wspólne zespoły. W pierwszej kolejce mecze rozegrały klasy:

  1. Klasa I – Klasa II – 14:27
  2. Klasa III – Klasa IV – 14:11

Składy poszczególnych klas w rozegranych meczach:

Klasa IV Klasa III Klasa II Klasa I
B. Augustyn F. Kozioł Sz. Napora Sz. Madura
M. Żak M. Stec J. Olejnik W. Martyka
K. Gałka Sz. Brodzicki M. Jendo G. Koloniewicz
R. Raczkowski K. Napora K. Sajdak J. Jaworski
T. Rusin D. Dyś H. Hnat  
  J. Sawicki P. Rycharski  
    K.Kamiński  

 

W pierwszym meczu klasy pierwsze przegrały zdecydowanie z drugimi, ale pokazały że potencjał jest. Ponadto miały okrojony chorobami skład i był to ich debiut.

Mecz klas III z IV to rozgrywki wyrównanych drużyn. Mecz na wysokim poziomie, dynamiczny z licznymi bramkami. Klasa IV rozpoczęła z impetem, zwłaszcza Bartek Augustyn strzelając 9 bramek. Jednakże w drugiej połowie „trzeciaki” systematycznie odrabiali straty by ostatecznie wygrać trzema bramkami. Ważne, że w ferworze walki o każdą piłkę gra była fair play. I tak powinny wyglądać kolejne mecze.

RB

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress