Internacka Liga w Piłce Nożnej Halowej « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Internacka Liga w Piłce Nożnej Halowej

Zakończyliśmy 28 kwietnia 2022 kolejny sezon rozgrywek Internackiej Ligii w Piłce Nożnej Halowej. W tym roku szkolnym w zawodach wzięło udział tylko 4 drużyny reprezentujące poszczególne roczniki klas od pierwszej do czwartej. Składy ekip były liczne więc, naszym zdaniem, panowie nie spędzili na boisku za dużo czasu. W rozgrywkach dominowały klasy najstarsze i to one rywalizowały o pierwsze miejsce. W młodszych drużynach, mimo przegrywanych spotkań, była wola walki i jest potencjał na przyszłość.

 Wyniki:

I miejsce: klasy 3 z 15 punktami,

II miejsce: klasy 4 z 12 punktami

III miejsce: klasy 2 z 6 punktami

IV miejsce: klasy 1

Królem strzelców tegorocznych rozgrywek z 54 golami został Bartosz Augustyn z klasy 4a, który w nagrodę za skuteczność otrzymał piłkę halową.

Wszyscy uczestnicy dostali dyplomy, a drużyny z podium również nagrody rzeczowe, za które dziękujemy sponsorom: Radzie Rodziców ZSL w Lesku oraz Nadleśnictwu Baligród.

Jako organizatorzy rozgrywek dziękujemy młodzieży za udział w zawodach, walkę fair play i gratulujemy osiągniętych wyników.            

Organizatorzy:

Robert Benewiat

Krystian Wójcik

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress