Internacki turniej bilarda « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Internacki turniej bilarda

Przez ostatnie dwa tygodnie czerwca, mieszkańcy Internatu ZSL w Lesku, rywalizowali  w „ Internackim turnieju bilarda ”. Do udziału w turnieju przystąpiło 22 Wychowanków, z pośród których rozlosowano pary turniejowe. Zgodnie z przyjętym systemem, zwycięzca w parze przechodzi dalej. Ostatecznie do rozgrywek finałowych awansowało 3 uczniów.

Zwycięzcą turnieju został Szymon Wilk uczeń klasy III a, drugie miejsce zajął Jakub Bury uczeń klasy I a, miejsce III przypadło Michałowi Jendo z klasy I b.

Czołowa trójka otrzymała nagrody książkowe i drobne upominki ufundowane przez Nadleśnictwo Baligród. Organizatorem turnieju był wychowawca Krystian Wójcik

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress